Vlajky Mil-Tec, skladem
Přesměrovali jsme vás na hlavní kategorii, protože na zvolené stránce se momentálně nenacházejí žádné produkty.
Česká státní vlajka, Mil-Tec- Top 9
Česká státní vlajka, Mil-Tec
- Mil-Tec
státní vlajka ČR od firmy Mil-Tec Vlajka je vyrobena z kvalitního polyesterového materiálu, který zaručuje trvanlivost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Nehrozí tak, že by...
Vlajka státní ČESKÁ REPUBLIKA 90x150cm- Top 49
Vlajka státní ČESKÁ REPUBLIKA 90x150cm
- Mil-Tec
Česká vlajka je symbolem domova, národní hrdosti a tradice. Klasická bílo-červeno-modrá vlajka České republiky od Mil-Tec se hodí pro státní svátky, sportovní události, oslavy...
MIL-TEC® Vlajka státní ŠPANĚLSKOMIL-TEC® Vlajka státní ŠPANĚLSKO
Dvě kovová očka na upevnění. Rozměry: 150 x 90 cm. Materiál: 100% polyester.
Mil-Tec Vlajka Japonska válečná 90x150 cmMil-Tec Vlajka Japonska válečná 90x150 cm
- Mil-Tec
vlajka Japonsko válečná - japonská válečná vlajka rozměr 90x150 cm kovová oka na straně pro zavěšení materiál: odolný 100 % polyester
Vlajka Česká republika 150x90Vlajka Česká republika 150x90
- Mil-Tec
- Česká republika
Kvalitně zpracovaná vlajka od německé firmy Mil-Tec.Po levé straně má 2 kovová očka na upevnění (průměr očka 1,5 cm).
Vlajka státní ARGENTINA
Mil-Tec Vlajka JižanskáMil-Tec Vlajka Jižanská
- Mil-Tec
vlajka JIH - jižanská vlajka rozměr 90x150 cm kovová oka na straně pro zavěšení materiál: odolný 100 % polyester
Mil-Tec Vlajka UkrajinaMil-Tec Vlajka Ukrajina
- Mil-Tec
- Ukrajina
vlajka Ukrajina - ukrajinská vlajka rozměr 90x150 cm kovová oka na straně pro zavěšení materiál: odolný 100 % polyester
Vlajka Konfederace - Jižanka, Mil-TecVlajka Konfederace - Jižanka, Mil-Tec
- Mil-Tec
Vlajka USA - Jižanka Vlajka má dvě kovová očka na upevnění, takže nebude problém ji zavěsit. Díky tomu, že je vyrobena výhradně z polyesteru, se snadno udržuje. parametry vlajky...
Vlajka: Německo s orlicíVlajka: Německo s orlicí
- Německo
- Mil-Tec
Německá vlajka s erbem orlice. v rozměrech 90 x 150 cm100% Polyester
Vlajka NDRVlajka NDR
- Mil-Tec
Kvalitně zpracovaná vlajka od německé firmy Mil-Tec. Po levé straně má 2 kovová očka na upevnění (průměr očka 1,5 cm).
MIL-TEC Vlajka JIŽANKA / CONFEDERATE 90x150 cmMIL-TEC Vlajka JIŽANKA / CONFEDERATE 90x150 cm
Dvě kovová očka na upevnění. Rozměry: 150 x 90 cm. Materiál: 100% polyester.
Vlajka Německo, 90 x 150cm, Mil-TecVlajka Německo, 90 x 150cm, Mil-Tec
- Mil-Tec
- Německo
specifikace 100% polyester rozměry 90 x 150 cm kovová očka pro zavěšení
Vlajka USA 50 státůVlajka USA 50 států
- Mil-Tec
- USA
Kvalitně zpracovaná vlajka od německé firmy Mil-Tec.Po levé straně má 2 kovová očka na upevnění (průměr očka 1,5 cm).Vlajka je v platnosti od 4. července 1960 (kdy přibyla...
- Vlajka Švýcarsko
Vlajka Švýcarsko
- Mil-Tec
Kvalitně zpracovaná vlajka od německé firmy Mil-Tec.Po levé straně má 2 kovová očka na upevnění (průměr očka 1,5 cm).
MIL-TEC Vlajka na tyčce JAMAJKAMIL-TEC Vlajka na tyčce JAMAJKA
Vlajka s tyčkou JAMAJKA. Rozměry: 30cm x 45cm. Materiál: 100% polyester.
MIL-TEC Vlajka BERLÍN
MIL-TEC Vlajka PORÝNÍ-FALC
MIL-TEC Vlajka státní DÁNSKOMIL-TEC Vlajka státní DÁNSKO
Dvě kovová očka na upevnění. Rozměry: 150 x 90 cm. Materiál: 100% polyester
MIL-TEC Vlajka na tyčce EUMIL-TEC Vlajka na tyčce EU
Vlajka s tyčkou Evropské UNIE. Rozměry: 30 x 45cm. Materiál: 100% polyeste.r
MIL-TEC Vlajka státní AUSTRÁLIEMIL-TEC Vlajka státní AUSTRÁLIE
Nylonová vlajka o rozměru 90x150cm Vlajka je vyrobena z nylonu, který se ukázal jako odolnější atmosférickým vlivům než běžně používaná bavlna. Vlajka je velmi vhodná např. k...
MIL-TEC Vlajka BADENSKO s emblememMIL-TEC Vlajka BADENSKO s emblemem
Vlajka německého historického regionu Baden (dnes součástí spolkové země Bádensko-Württenbersko).
MIL-TEC Vlajka PIRÁT (JOLLY ROGER)MIL-TEC Vlajka PIRÁT (JOLLY ROGER)
Dvě kovová očka na upevnění. Rozměry: 150 x 90 cm. Materiál: 100% polyester.
MIL-TEC Vlajka motiv US AIRBORNE MASKOVANÁMIL-TEC Vlajka motiv US AIRBORNE MASKOVANÁ
Dvě kovová očka na upevnění. Rozměry: 150 x 90 cm. Materiál: 100% polyester.